Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn. Pierwszy raz będzie potrzebna dogrywka

Utworzony przez Żyrzyn, 22 listopada 2014 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Renata Kapusta Kawka nasz kandydat na wójta gminy Żyrzyn.Nadszedł czas na pozytywne zmiany.Nie zmarnujmy szansy
Pani Kawka to idealna wizytówka naszej gminy .Fan Pani Kawkowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popatrzcie sobie gdzie obecny wójt przegrał, jestem pewnien że w tych samych miejscowościach poniesie sromotną klęskę... i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się to jest już szamboooo co wy tu wypisujecie. W poniedziałek będzie nowy dzień. Ile to rodzin się rozpadł ile przyjaźni pękło ile wartościowych ludzi odchodzi ile NAS wpadło w chrobę przez te chlerne wybory. Bez znaczenia kto będzie. To wszystko od NAS zależy ile wymagać będziemy w trakcie następnych 4 lat od Bujka lub Kawki-Kapusty. Zacznijmy wymagać,  organizujmy się i z Wilczanki i z Kotlin i z Żyrzyna i z Kośmina i z Osin i z Cezaryna i z ........................... dużo zdrowia Państwu życzę i nie piszcie już nic proszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popatrzcie sobie gdzie obecny wójt przegrał, jestem pewnien że w tych samych miejscowościach poniesie sromotną klęskę... i dobrze
Uważam, że działania opozycji pomogą ponieść klęskę pani Kawce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ble,ble,ble,ble,ble,ble uuyuuuuuuuuuuuuuuuuugfxxvhgxcbnjfsszvhkyfvdcxbbgjnnjfv njfdcdzxvbhjvddd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt może i działa - ale na pewno w Żyrzynie i Osinach. A co mają powiedzieć Skrudki i Wilczanka-o tych wsiach to już w ogóle nie pamięta. Inne wsie mają świelice, komputery , siłownie - a Wilczanka rozwalający się budynek do którego strach wejść- bo np. cegły z komina spadają na głowy. Wieś chciała poprawy stanu budynku-a pan wójt mówi że to nie jest własnością gminy. A 4 lata temu przed wyborami obiecywał że od razu się za to weźmie- 4 lata zleciały i nic ku temu nie zrobiono. Skrudki też nie mają świetlicy. Place zabaw też się robi w innych wsiach a tu nic. Dobrze że wreszcie w Skrudkach przy szkole powstał - bo inne wsie miały place zabaw a przy szkole stały same stare globusy i huśtawki - już chyba 20-letnie i zagrażające zdrowiu i życiu dzieci. A jak Wilczanka chciała zrobić plac-to pan wójt mówi ze przecież jest w Skrudkach.   Powstało nowe gimnazjum i przedszkole-teraz tylko tam pcha się pieniądze. A zobaczcie też jak wygląda szkoła w Skrudkach, tu na wszystko brakuje pieniędzy. Meble i wyposażenie - to jest praktycznie wszystko to samo co było jak ja kończyłam szkołę (a to jest już ponad 10 lat). Łazienki są w opłakanym stanie i nie przystosowane do dzieci 5 letnich które są w zerówce- że też w ogóle sanepid dopuścił takie rzeczy.   Tych wszystkich którzy twierdzą że tak dużo się robi w gminie to zapraszam właśnie do Skrudek i Wilczanki- zobaczycie na własne oczy jak to wygląda.
To może założycie jakieś stowarzyszenie i sami zaczniecie się trochę przykładać do wizerunku swojej "małej ojczyzny" a nie tylko narzekać. W Osinach, Kotlinach czy Bałtowie widać zmiany, ale tam się ludzie organizują i razem coś chcą zrobić w swoim otoczeniu, aby żyło się lepiej. Pomyślcie o tym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że działania opozycji pomogą ponieść klęskę pani Kawce.
na jakiej podstawie tak sądzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja natomiast uważam że kandydatka odniesie sukces to dopiero mieszkańców Kośmina zeżre zazdrość i przestaną takie bzdury wypisywac na temat jej osoby.Jak mówi przysłowie sąsiad sąsiadowi wrogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co mi tam bujek albo kawka jakaś dziś o 5.15 J23 przestał nadawać..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszący z Kotlin. Nie proponujcie innym zaangażowania i nie podajcie niechlubnych przykladów. Zróbcie  na początek porządek we własnym stowarzyszeniu. Tak aby rowery były dla wszystkich ,anie tylko dla uprzywiliowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cisza przedwyborcza na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszący z Kotlin. Nie proponujcie innym zaangażowania i nie podajcie niechlubnych przykladów. Zróbcie  na początek porządek we własnym stowarzyszeniu. Tak aby rowery były dla wszystkich ,anie tylko dla uprzywiliowanych.
Po pierwsze "a nie" . Po drugie tak zdań się nie składa. Po trzecie : Jak mi wiadomo rowery są wzięte na panią Radną , ponieważ stowarzyszenie nie chciało wziąść ich na siebie, dlatego też nie powinno nas to interesować.     A całkiem z innej beczki. Ja oddam swój głos na p.Bujka ponieważ widać, że chce on coś działać i na zebraniach mówi jasno co chce zrobić i jak to miało by wyglądać, a p.Kapusta nie ma zielonego pojęcia co się dookoła niej dzieje. Nie wiedziała nawet że 11/15 radnych jest od p.Bujka mówiąć "niemożliwe", pani Renato - a jednak . Całe zebranie w Żyrzynie potrafiła tylko mówić jaki to obecny wójt jest zły i mieszać go z błotem. Mówiła też Pani , że trzy lata będzie pani się uczyć, rozumiem że w czwartym roku zacznie pani wszystko gwałtownie zmieniać? Jeśli twierdzicie że wylewanie asfaltu przez Pana Bujka jest zamydlaniem oczu, to ciekawe czy Pani Kapusta będzie potrafiła chociaż tyle załatwić.I chciałem jeszcze dodać że piskory to nie jest park tylko rezerwat .Bo jeśli ktoś nie zna obszarów na których chce pracować to czy jest sens na taką osobę głosować czy chodzi o to żeby tylko Pan Bujek nie został wójtem , a to kto nim zostanie nie ma znaczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo , brawo nareszcie ktoś mądry się odedzwał. Zapomniał tylko dodać, że Pani Renato w Pani okolicach znajduje się park Pradolina Wieprza, a to już powinna pani wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze "a nie" . Po drugie tak zdań się nie składa. Po trzecie : Jak mi wiadomo rowery są wzięte na panią Radną , ponieważ stowarzyszenie nie chciało wziąść ich na siebie, dlatego też nie powinno nas to interesować.     A całkiem z innej beczki. Ja oddam swój głos na p.Bujka ponieważ widać, że chce on coś działać i na zebraniach mówi jasno co chce zrobić i jak to miało by wyglądać, a p.Kapusta nie ma zielonego pojęcia co się dookoła niej dzieje. Nie wiedziała nawet że 11/15 radnych jest od p.Bujka mówiąć "niemożliwe", pani Renato - a jednak . Całe zebranie w Żyrzynie potrafiła tylko mówić jaki to obecny wójt jest zły i mieszać go z błotem. Mówiła też Pani , że trzy lata będzie pani się uczyć, rozumiem że w czwartym roku zacznie pani wszystko gwałtownie zmieniać? Jeśli twierdzicie że wylewanie asfaltu przez Pana Bujka jest zamydlaniem oczu, to ciekawe czy Pani Kapusta będzie potrafiła chociaż tyle załatwić.I chciałem jeszcze dodać że piskory to nie jest park tylko rezerwat .Bo jeśli ktoś nie zna obszarów na których chce pracować to czy jest sens na taką osobę głosować czy chodzi o to żeby tylko Pan Bujek nie został wójtem , a to kto nim zostanie nie ma znaczenia?
Po pierwsze nie "wziąść" a "wziąć". "Braść" to możesz Drogi Mieszkańcu12 jabłka do podołka. Widać, że nie byłeś na zebraniu, bo Pani Renata świetnie się orientuje ilu jest radnych i z jakich komitetów. Gratuluję elokwencji, którą emanujesz w zaciszu swojego domu przy laptopie, ciekawe jakbyś Ty się odnalazł wśród stada sępów. Ja ją podziwiam i zagłosuję na nią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie "wziąść" a "wziąć". "Braść" to możesz Drogi Mieszkańcu12 jabłka do podołka. Widać, że nie byłeś na zebraniu, bo Pani Renata świetnie się orientuje ilu jest radnych i z jakich komitetów. Gratuluję elokwencji, którą emanujesz w zaciszu swojego domu przy laptopie, ciekawe jakbyś Ty się odnalazł wśród stada sępów. Ja ją podziwiam i zagłosuję na nią. 
Brawo, też byłem na zebraniu i Pani Renata bardzo mi się podobała. Wcześniej jej nie znałem, ale po zebraniu stwierdziłem, że będę na nią głosował. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Renata jest mądra, elokwentna a do tego ładna. Będzie świetnie reprezentowała naszą gminę. To nawet dobrze, że nie we wszystkim aż tak dobrze się orientuje - przecież od tego będzie miała pracowników, którzy wreszcie będą musieli zacząć coś robić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha pogratulować kolego wyżej chociaż bys się postarał a nie publikujesz 3 osty na jednym ip :D A co do wyborów zebrało sie paru takich Wargaczów i Myćków jak w Ranczo, którzy wszystko wiedzą i jedyne co chcą to bez względu na wszystko chcą usunąć ze stołka Pana Bujka. Ciekawe czy Pani Kapusta będzie miała takie poparcie nawet jak przegra, czy poprostu 1 grudnia nikt jej dzień dobry nawet nie powie. A najwięcej do powiedzenia mają ci którzy nic nie wiedzą, siedzął w pierwszych rzędach na zebraniach i tylko barwo krzyczą. To zebranie nie było po to żeby przedstawić swój program, ale po to by wyrzucić wszystko obecnemu wójtowi. Wystarczy posłuchać jaką opinię o niej mają jej sąsiedzi, i rodzinach tego biednego niepełnosprawnego chłopaka, którego pani pracująca w OPSie chciała przenieść do innej szkoły a z jego rodziny zrobić rodzinę patologiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha pogratulować kolego wyżej chociaż bys się postarał a nie publikujesz 3 osty na jednym ip :D A co do wyborów zebrało sie paru takich Wargaczów i Myćków jak w Ranczo, którzy wszystko wiedzą i jedyne co chcą to bez względu na wszystko chcą usunąć ze stołka Pana Bujka. Ciekawe czy Pani Kapusta będzie miała takie poparcie nawet jak przegra, czy poprostu 1 grudnia nikt jej dzień dobry nawet nie powie. A najwięcej do powiedzenia mają ci którzy nic nie wiedzą, siedzął w pierwszych rzędach na zebraniach i tylko barwo krzyczą. To zebranie nie było po to żeby przedstawić swój program, ale po to by wyrzucić wszystko obecnemu wójtowi. Wystarczy posłuchać jaką opinię o niej mają jej sąsiedzi, i rodzinach tego biednego niepełnosprawnego chłopaka, którego pani pracująca w OPSie chciała przenieść do innej szkoły a z jego rodziny zrobić rodzinę patologiczną.
Kolego, informacje dzielą się na prawdziwe - nekrologi, prawdopodobne - prognoza pogody, oraz na inne. A o tej rodzinie niepełnosprawnego dziecka długo by pisać... Współczuję Kawkom miejsca zamieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz coś do napisania o tej rodzinie to pisz,a nie rób ludziom wody z mózgu,bardzo się mylisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja natomiast uważam że kandydatka odniesie sukces to dopiero mieszkańców Kośmina zeżre zazdrość i przestaną takie bzdury wypisywac na temat jej osoby.Jak mówi przysłowie sąsiad sąsiadowi wrogiem.
Zgadzam sie w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...